Školící centrum

Naším cílem je ochrana podnikatelů

Ing. Daniel Šťastný

Je zkušeným konzultantem, který se zaměřuje na strategické řízení podniků, definice strategií a plánů společností, restrukturalizace a transformace firem, redesign procesů a snižování nákladů.

Ve své bývalé praxi působil dlouhé roky jako konsultant v poradenské praxi (consultingu) společnosti DELOITTE a následně poradenské praxi IBM (původní consulting PwC – Pricewaterhouse Coopers).

Jako člen týmů pro strategii a transformaci má zkušenosti s plánováním, správou a dodávkou velkých, komplexních mezinárodních strategických a transformačních projektů a léty prověřené znalosti v oblasti projektového řízení jako vedoucí mezinárodních týmů.

Podílel se na několika obtížných projektech, jako např. projektu restrukturalizace a optimalizace údržby druhé největší ocelárny světa na ruské Sibiři v Novokuzněcku nebo např. výměně kompletního Core-Bankingového systému jedné z českých bank.

Během své konzultantské praxe se zabýval také významnými strategickými veřejnými projekty realizovanými magistrátem hlavního města Prahy (např. projekt Metro D ) nebo jednotlivými ministerstvy. Realizoval řadu projektů na cost-cutting a redesign procesů napříč soukromým, veřejným a finančním sektorem včetně několika známých českých bank a mobilních operátorů.