Mgr. Luděk Vokál

Působil 28 let v bezpečnostních složkách státu a spolupracoval s celou řadou obdobných světových agentur v USA, Evropě nebo v Izraeli. V současné době je jednatelem a majitelem společnosti Dyn Tedes s.r.o. a Dyn Lock s.r.o. Mezi jeho hlavní schopnosti a dovednosti jsou defensivní postupy, využití psychologie v extrémních situacích, bezpečnostní postupy, školení k bezpečnostním postupům, ochraně firmy, jednotlivce při rizikových situacích.

V rámci svého podnikání se zabývá technologiemi, které jsou schopny výrazně eliminovat odposlechová zařízení, která bývají instalovány v jednacích místnostech, kancelářích představitelů firem nebo on-line využívána při různých schůzkách ve vozidlech či restauracích. Produktům firmy Dyn Tedes s.r.o. se následně podařilo získat řádné osvědčení o shodě, prošly testy ve stíněných komorách a jsou zdraví neškodné, a velmi účinné. Zařízení jsou neustále zdokonalována, tak aby držela trend s vývojem odposlechových prostředků. Jejich výroba se provádí zásadně hand made bez využití automatizačních procesů a jednotlivé prvky jsou dodávané z celého světa.

Šifrovaná komunikace, využívané produkty, jejich slabiny, kde ukládá Vaše data, kdo je poslouchá. Nejbezpečnější aplikace jejich využití, šifrování firemních dat, bezpečnost serverů-jejich zabezpečení. Využití VPN a další.